Cosmedico — solāriju lampas!


Cosmedico WILD WAVE — solāriju lampas ar spirālveidīgu dizainu! Mūsu jaunas solāriju lampas ar pārsteidzošu dizainu WAVE Design var būt divos variantos: BLUE un RED. Jūs paši varat izvēlēties, vai Jūs vēlaties baudīt atdzīvināšanās vai relaksējošu efektu un, jebkurā gādījumā, izmēģiniet WILD TANNING efektu ar lieliksu iedeguma rezultātu un papildus pozitīvu ietekmi uz organismu un pašsajūtu.

WILD WAVE lampu paaudze lutina lietotājus ar pievilcīgiem iedeguma rezultātiem un ilgnoturīgu iedegumu. Lampu regulāras stikla izgriezumi nodrošina papildus ultravioleta izgaismojuma jaudu un papildus siltumu sauļošanās seansa laikā – labs papildus efekts aukstā ziemas laikā.

Un vēl, pateicoties VITAMIZE efektam, Jūs atkal atjaunosiet savas D vitamīna krājumus „bezsaules” sezonas laikā. Lietotāji var izmantot starp WILD WAVE BLUE un WILD WAVE RED atkarībā no tā, kādu efektu viņi vēlas sagaidīt.

WILD WAVE BLUE nodrošina – atdzīvināšanās efekts, , uzlabo koncentrāciju, samazina ādas plankumus, aizkāvē ādas novecošanas procesus.

WILD WAVE RED nodrošina – relaksējošs efekts, uzlabo endorfīnu producēšanu, vielmaiņas uzlabošana, asins cirkulācijas uzlabošana, samazinā jonizācijas smaku, ādas atjaunošanas procesu uzlabošana.


Solāriju lampas RUBINOUV un sarkano stāru ideālā kombinācija. RUBINO lampas ietver sevī ideālu sabalasēto ultravioleto un sarkano gaismu efektu, kas nodrošina zīdainu ādu un skaistu iedegumu. Pateicoties lampas sarkanajām spektrām, palielinājās UV-konkurētspēja un rezultātā ir lielisks rezultāts no tās izmantošanās. UV un sarkano stāru sabalansēta spektrāla izplātīšana uzlabo ādas pigmentācijas procesus uz 50%.m

Kopumā, Cosmedico RUBINO būtiski pārspēj kolagēna lampas kā no iedeguma intensitātes viedokļa, tā arī no kosmētiskā viedokļa, ādas sajūtas sauļošanās laikā un arī pēc tam.

Pārliecinoši izmantošanas rezultāti:

  • – Būtiski uzlabots ādas pigmentācijas process
  • – Mīkstāks sauļošanās process
  • – Noturīgāks skaists iedegums
  • – Palielināta UV-konkurētspēja
  • – Šūnu aizsardzība no brīvajiem radikāļiem
  • – Nepatīkamās pēcsauļošanās smakas trūkums
  • – Ādas skābekļa piegādes aktivācija
  • – Ādas reģenerācijas stimulēšana
  • – Mīskstas un atsvaidzinošas ādas sajūtas
  • – Augsts komforta koeficients

Cosmedico 10K100 Plus Gold Edition — Jaunās paaudzes solāriju lampas 1000st + par 20% skaistāks un brūnāks iedegums. Solāriju lampas atbilstoši Eiropas Savienības prasībām. Ķermeņa lampas, sejas lampas, starteri. Solāriju tehnisko apkalpošana. Piedāvājam labas cenas, kā arī augstāko kvalitāti.